У Харківському національному університеті внутрішніх справ продовжується проведення атестації здобувачів вищої освіти факультету № 1 для отримання освітнього ступеню «бакалавр» (спеціальність 081 «Право»). Екзаменаційна комісія прийняла екзамен з кримінального права у курсантів-випускників. До складу комісії увійшли: завідувач кафедри кримінального права і кримінології доктор юридичних наук, професор Олексій Литвинов, професор цієї ж кафедри кандидат юридичних наук, доцент Андрій Васильєв та доцент кафедри, кандидат юридичних наук, доцент Дмитро Кондратов. В атестації випускників – майбутніх працівників слідчих підрозділів Національної поліції – взяв участь і заступник начальника слідчого управління ГУНП в Харківській області підполковник поліції Андрій Шарнін. Він наголосив на важливості правильної кваліфікації суспільно небезпечних діянь на стадії внесення відомостей про вичинене кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань (ЄРДР), побажав майбутнім слідчим плідної праці та застосування ними усього комплексу умінь та навичок, які вони отримали під час навчання.