Представники Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у щорічному Міжнародному  конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова справа», що організовує Міністерство освіти і науки України. Захід пройшов на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.

Студентка коледжу Лілія Возна отримала диплом ІІ ступеня за наукову роботу «Формування стратегії економічного розвитку авіатранспортних підприємств у світовій транспортній системі». Науковий керівник – викладач-методист вищої категорії Галина Луценко – отримала лист подяки від КрНУ імені Михайла Остроградського за керівництво науковою роботою студентки. Студентка Валерія Павленко отримала сертифікат учасниці конкурсу студентських наукових робіт за наукову роботу «Перспективи розвитку туризму в Україні в умовах формування туристичних кластерів» (науковий керівник – викладач- методист вищої категорії Галина Луценко).

Кременчуцький льотний коледж ХНУВС