Представників Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ відзначено нагородами з нагоди Дня науки – професійного свята науковців та працівників наукової сфери. Урочисті заходи відбулися у Сумській обласній державній адміністрації. Почесною грамотою голови Сумської обласної державної адміністрації було відзначено доцента кафедри юридичних дисциплін кандидата юридичних наук, доцента Яну Садикову.

Отримали також нагороди п’ять переможців обласного конкурсу проєктів «STOP COVID-19», що проводився протягом травня 2020 року за ініціативи Сумської обласної державної адміністрації. У номінації «Юридична практика» отримав перемогу проєкт Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ «Навчально-тренувальний полігон для відпрацювання навичок протидії біологічним загрозам».

Сумська філія ХНУВС