Представники Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ – голова та викладач циклової комісії фізико-математичних дисциплін та інформатики Людмила Пилипенко, викладач циклової комісії фізико-математичних дисциплін та інформатики Світлана Грибанова, методист навчально-методичного кабінету Оксана Борисенко взяли участь у І Міжнародній науково-практичній Інтернет-конференції «Шляхи удосконалення професійних компетентностей фахівців в умовах сьогодення».

Конференція відбулася за наступними напрямками: «Цифровізація освітнього процесу. Дистанційна освіта», «Впровадження інноваційних освітніх проектів з метою забезпечення якості освітнього процесу». Набуті знання учасниками будуть використані у навчальному, науковому та виховному процесі.

Кременчуцький льотний коледж