На адресу університету надійшов лист від мешканців Харківщини – Олени Крайник та Надії Ройко. Вони дякують працівникам університету за допомогу громадянам, які постраждали від коронавірусу COVID-19. Зокрема, жінки висловлюють вдячність професору кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6 Світлані Поповій за надання безкоштовної юридичної підтримки родині Ройко. «Коли в нашу сім’ю прийшла біда, наш батько і чоловік Олександр Ройко захворів на коронавірусну інфекцію COVID-19 та потрапив до Харківської обласної клінічної інфекційної лікарні, лікування не давало позитивних результатів, – йдеться у листі. – Ліки виявилися занадто дорогими, і ми почали втрачати надію на одужання. Звернулися до Світлани Миколаївни, адже чули, що вона неодноразово допомагала нашим землякам, надаючи консультації з різних юридичних питань. Світлана Миколаївна допомогла і нам. Вона щоденно нас консультувала, давала поради, особисто спілкувалася з адміністрацією лікарні, лікарями, представниками органів влади, захищаючи наші права». Олександр Ройко одужав і знаходиться вдома.