Студентка 1 курсу факультету № 6 Олена Белянінова та доцент кафедри фундаментальних та юридичних дисциплін факультету № 6, помічник ректора Оксана Цукан взяли участь у фіналі франкофонного ІІ Всеукраїнського конкурсу молодих дослідників імені Г. Гамова. Конкурс проведено дистанційно на базі ХНУРЕ за підтримки Посольства Франції в Україні, Університетського агентства франкофонії.

Основна ідея конкурсу – представити своє дослідження на французькій мові за 180 секунд, що є унікальним для України. У фіналі конкурсу взяли участь 40 конкурсантів з 12 університетів України.

Доцент кафедри фундаментальних та юридичних дисциплін факультету № 6, помічник ректора Оксана Цукан зайняла ІІ місце в категорії наукових дослідників, представивши своє дослідження за темою «Єдиний цифровий ринок».