Курсанти університету стали призерами Харківського регіонального конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук за соціально-гуманітарним напрямом, який проводився Радою ректорів вищих навчальних закладів ІІІ–ІV рівнів акредитації Харківського регіону.

Курсант 3 курсу факультету № 2 Владислав Степаненко з науковою роботою «Правове регулювання протидії кібербулінгу в Україні» зайняв І місце (науковий керівник – т.в.о. начальника відділу організації наукової роботи, доктор юридичних наук, доцент Володимир Чумак).

Курсантка 3 курсу факультету № 3 Аліна Варяниця з науковою роботою «Особливості ціннісної сфери особистості на різних етапах фахового становлення» посіла ІІІ місце (науковий керівник – старший викладач кафедри педагогіки та психології факультету № 3, кандидат психологічних наук Олена Макарова).