Викладач циклової комісії української та іноземної мов Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Оксана Савченко взяла участь в онлайн-вебінарах «Проведення виховної роботи класним керівником в умовах карантину» та «Сучасний урок: у пошуках натхнення», які були проведені Освітнім проєктом «На Урок». Під час прямого ефіру спікер вебінару Софія Бенза розкрила такі питання, як класне керівництво в умовах карантину, організація активу навчальної групи дистанційно, використання сервісу LinkChat, соціальні мережі як помічники у виховній роботі (інстаграм, фейсбук, тікток, діскорд), реалізація виховної години в онлайн-режимі, взаємодія: викладач – студенти (курсанти) – батьки.

Спікер вебінару Алла Баєва зосередила увагу учасників на питаннях проєктування натхнення (версія педагога), на цікавості заняття (версія студента(курсанта)), на гаслі «Я художник, я так бачу!».