У Харківському національному університеті внутрішніх справ розпочато проведення атестації здобувачів вищої освіти факультету № 1 для отримання освітнього ступеню «бакалавр» (спеціальність 081 «Право»). Екзаменаційна комісія прийняла комплексний екзамен у курсантів-випускників зі спеціалізації. До складу комісії увійшли: завідувач кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства доктор юридичних наук, професор Олександр Юхно, професор цієї ж кафедри кандидат юридичних наук, доцент Геннадій Глобенко, завідувач кафедри криміналістики та судової експертології кандидат юридичних наук, капітан поліції Василь Кікінчук та професор кафедри доктор юридичних наук, професор Руслан Степанюк. В атестації випускників – майбутніх працівників слідчих підрозділів Національної поліції – взяв участь і заступник начальника слідчого управління ГУНП в Харківській області підполковник поліції Євген Маслій. Він зазначив, що курсанти випускного курсу мають ґрунтовні знання та акцентував увагу молоді на необхідності постійно підвищувати свій професійний рівень, удосконалювати уміння та навички, набуті в університеті.