"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

Визначено переможців Відкритої інтернет-олімпіади з інформаційної безпеки «Юний кіберерудит» для випускників закладів загальної середньої освіти України. Олімпіаду було організовано Харківським національним університетом внутрішніх справ спільно з Координатором проєктів ОБСЄ в Україні та Федерацією кіберспорту України.

До Дня захисту дітей в університеті пройшов ІІ фінальний тур інтернет-олімпіади, в якій взяли участь випускники закладів загальної середньої освіти з усіх областей України. Для участі в олімпіаді зареєструвалися 253 учні, з яких 62 дівчини. Під час участі у І турі олімпіади за допомогою тестових завдань учасників було перевірено на рівень знань у сфері інформаційної безпеки. Тестування успішно пройшли 68 юнаків та 20 дівчат.

До участі у ІІ турі було відібрано десять учнів, у тому числі одна дівчина, які продемонстрували найкращі результати тестування у І турі. Під час ІІ туру учасники виконували практичні завдання у сфері інформаційної безпеки.

За результатами перевірки практичних завдань судді олімпіади визначили переможців:

І місце посів Євген Лещотний, учень Харківського наукового ліцею-інтернату «Обдарованість» Харківської обласної ради, мешканець с. Першотравневе Зміївського району Харківської області;

ІІ місце поділили Олександр Касьян, учень спеціалізованої школа І-ІІІ ступенів № 307 з поглибленим вивченням природничих наук Деснянського району міста Києва та Данііл Марченко, учень Коледжу інформаційних систем і технологій ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана» (м. Київ);

ІІІ місце також поділили два учасники – Ярослав Ясиницький, учень Івано-Франківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 і Станіслав Гельдт, учень Куп'янської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Куп'янської міської ради Харківської області.

Усі учасники ІІ туру Олімпіади та переможці Олімпіади отримали цінні подарунки від Координатора проєктів ОБСЄ в Україні та Федерації кіберспорту України. Для десяти учасників ІІ туру олімпіади Координатором проєктів ОБСЄ в Україні протягом місяця буде проведено онлайн-курси у сфері інформаційної безпеки.

Мета проведення олімпіади – реалізація здібностей талановитих учнів, стимулювання творчого самовдосконалення учнівської молоді, популяризація досягнень науки, техніки та новітніх технологій, а також вивчення рівня обізнаності шкільної молоді щодо можливостей використання інформаційних технологій.

ВЗГ ХНУВС