"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

Доцентка кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 Ірина Василько взяла участь у вебінарі «Податкові перевірки 2.0», який було організовано Shermanlaw Company. Спікерами вебінару стали Ірина Сизонова – керівник практики податкового права, радник Shermanlaw Company; Костянтин Піщенков – адвокат, радник Shermanlaw Company.

Інформація, отримана під час вебінару, стала актуальною для власників і керівників бізнесу, для фінансистів і бухгалтерів, а також для викладачів. Спікери розповіли, що найбільш серйозним випробуванням для українських підприємств є перевірки податковою. За статистикою ДПС майже кожна перевірка закінчується складанням акту та донарахуванням значних сум податків і штрафних санкцій. На жаль, більшість платників податків не готуються завчасно, а реагують лише на результат перевірки, оскаржуючи податкове повідомлення-рішення в суді. При цьому бізнес втрачає досить дієві можливості уникнути донарахувань без тривалого та витратного судового процесу. Було проаналізовано як підготуватись до перевірки та законно уникнути штрафів. Також спікери вебінару розповіли про кримінальні провадження щодо ухилення від сплати податків. Особливу увагу приділили протидії фіктивним провадженням, які мають лише корупційну мету.

Проведений вебінар дав багато корисних і необхідних знань щодо останніх тенденцій податкових перевірок, щоб ефективно до них підготуватися.

ВЗГ ХНУВС