Старша викладачка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 Наталія Кобилко взяла участь у вебінарі «Інтелект-карти для покоління Z». Під час заняття вона ознайомилася з особливостями та потребами трьох поколінь: X, Y, Z, новими методиками й креативними формами подання навчального матеріалу для Z-етів, серед яких інтелект-карти. Перевагами ментальних карт є розвиток творчого й логічного мислення учнів/студентів, формування в них позитивної мотивації до пізнавальної діяльності, потреби в самореалізації та самовдосконаленні. На вебінарі було розглянуто етапи розробки інтелект-карт з української мови та найпопулярніші програми для їх створення. Учасники заходу отримали сертифікати підвищення кваліфікації.