Розпочався захист матеріалів проходження стажування на посаді курсантами випускних курсів факультетів №№ 1, 2, 4 Харківського національного університету внутрішніх справ.
Знання та вміння, отримані в практичних підрозділах органів досудового розслідування та кримінальної поліції на посадах слідчого, оперуповноваженого розпочали захищати курсанти навчальних груп Ф1-403-404 та Ф2-401-402.
Захист матеріалів стажування проходив у дистанційній формі, який приймав науково-педагогічний склад кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства, кафедри криміналістики та судової експертології, кафедри кримінального права та кримінології факультету № 1, кафедри оперативно-розшукової діяльності та розкриття злочинів факультету № 2.
Відповідно до отриманих фабул, курсанти вирішували різні завдання. Отримані результати дали можливість членам комісії перевірити їх теоретичні знання та здобуті практичні навички.