Завідувач кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ кандидат економічних наук, доцент Олена Лук’янихіна і доцент кафедри соціально-економічних дисциплін, кандидат економічних наук Світлана Виганяйло взяли участь у низці онлайн-семінарів Web of Science на тему «Практичні рекомендації щодо публікації в міжнародних журналах», що проводилися Clarivate Analytics.

Під час вебінарів учасники ознайомилися з можливостями EndNote – продуктом компанії Clarivate Analytics для роботи с бібліографією, а також з правилами та вимогами підготовки публікації для міжнародного журналу.

Пропонований матеріал супроводжувався поясненнями лектора – прикладами та демонстрацією авторських презентацій, що сприяло розумінню та якісному засвоєнню інформації онлайн-аудиторією та створило невимушену атмосферу діалогу і співробітництва.

Сумська філія ХНУВС