Декан факультету № 6 кандидат філософських наук, доцент Оксана Брусакова та професор кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, доктор філософських наук Олександр Тягло взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Проблеми формування громадянського суспільства в Україні: виклики та колізії», яка відбулася у м. Дніпро у заочній формі.

Конференція була організована Дніпропетровським державним університетом внутрішніх справ і зібрала науковців та практиків з 11 регіонів України (Дніпра та Дніпропетровської області, Києва, Харкова, Львова, Одеси, Запоріжжя, Вінниці, Сум, Покровська та Маріуполя Донецької області, Кропивницького та Кіровоградської області, Сєвєродонецька Луганської області). Загалом у роботі конференції взяли участь 12 практичних працівників – представників правоохоронних органів та практичних психологів, 15 докторів наук і 48 кандидатів наук провідних закладів вищої освіти та науково-дослідних інститутів України. У їх доповідях було розкрито актуальні аспекти ролі громадянського суспільства у формуванні державної політики, функціонуванні демократії, гарантуванні верховенства права. Тематика публікацій охоплювала політичні, філософські, психологічні, історичні, економічні та інші чинники, що впливають на формування та розвиток громадянського суспільства в Україні. Слід відзначити, що чимало доповідей на конференції було присвячено висвітленню правових колізій, повʼязаних із надзвичайною ситуацією та карантинними обмеженнями. З доповідями під час конференції виступили і науковці Харківського національного університету внутрішніх справ – Оксана Брусакова та Олександр Тягло.