У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбувся VI Міжнародний студентський саміт «Права людини в умовах сучасних глобалізаційних викликів». Співорганізатором конкурсу-саміту стала Всеукраїнська громадська організація «Асоціація українських правників».
У саміті взяли участь 25 команд, які представляли заклади вищої освіти з різних регіонів України, а також Білорусі, Польщі, Казахстану.
Оцінювання проєктів учасників VІ Міжнародного студентського саміту здійснювалося міжнародним журі у складі визнаних національних та міжнародних фахівців у сфері права, представників органів влади, політиків тощо.
Кожна команда презентувала власний проєкт. У складі команди Харківського національного університету внутрішніх справ – курсант 4-го курсу факультету № 4 капрал поліції Олексій Барбашов, курсант 3-го курсу факультету № 1 рядовий поліції Анастасія Щокало, науковий керівник – т.в.о. начальника відділу організації наукової роботи, доктор юридичних наук, доцент Володимир Чумак.
Курсанти університету презентували своє дослідження на тему «Захист дітей в інтернет просторі: сучасні реалії та міжнародний досвід». За результатами конкурсу їх робота посіла 3 місце, а курсанти отримали Дипломи ІІI ступеня.