Завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 професор Володимир Греченко взяв участь у ІІІ-й Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції «Актуальні проблеми формування громадянського суспільства та становлення правової держави», що відбулася в місті Черкаси на базі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Вчений оприлюднив свою доповідь на тему: «Протидія економічній злочинності в УРСР у другій половині 1930-х рр.» на секції «Загальні проблеми теорії, історії держави і права. Філософія права», де ще виступили п’ять осіб. Всього на конференції працювало п’ять секцій, в тому числі, (окрім вище названої), «Проблеми конституційного, адміністративного, фінансового та інформаційного права», «Актуальні питання кримінального права та криміналістики», «Міжнародне публічне право, міжнародне приватне право, право Європейського Союзу», «Актуальні проблеми розвитку приватного права». Всього на конференції було заслухано 29 доповідей вчених та студентів з Черкас, Харкова, Києва, Дніпра, Одеси, Ніжина, Вінниці. У своїх виступах учасники конференції посилалися й на роботи наших вчених, зокрема, праці О.М. Бандурки, С. М. Гусарова, А. Т. Комзюка та інших. За матеріалами конференції оприлюднено збірник обсягом 220 сторінок, де розміщено виступи усіх учасників конференції.