Доцент кафедри адміністративного права та процесу факультету № 1, полковник поліції Ірина Казанчук дистанційно взяла участь у роботі ХVIII Міжнародній науково-практичній конференції «MODERN SCIENCE, PRACTICE, SOCIETY», яка проходила в м. Бостон, США. У своїй доповіді на тему: «Аналіз міжнародного досвіду адміністративної діяльності поліції в сфері охорони навколишнього природного середовища: перспективи впровадження в Україні» науковець зазначила на пріоритетності впровадження передового міжнародного досвіду діяльності поліції (екологічної поліції) в сфері охорони навколишнього природного середовища, приведення норм українського законодавства, що регламентує організацію та діяльність Національної поліції України в сфері природоохорони та природокористування до європейських норм і стандартів, необхідності створення екологічної поліції та вдосконалення адміністративно-правових форм і методів поліцейської діяльності.

Після закінчення конференції кожний учасник отримав сертифікат. За матеріалами наукового заходу видано збірник тез та доповідей. У роботі конференцій взяли участь більше ніж 100 вітчизняних та зарубіжних авторів.