За допомогою інтернет-сервісу відеоконференцій Zoom відбулося засідання наукового гуртка кафедри інформаційних технологій та кібербезпеки факультету № 4 ХНУВС «Техніка на службі поліції», керівником якого є доцент кафедри кандидат технічних наук, доцент Віталій Світличний.
На засіданні гуртка було заслухано доповідь старости гуртка курсантки 2 курсу факультету № 4 Вікторії Ковтун про наукові дослідження, виконані членами наукового гуртка за 2019/2020 навчальний рік.
Віталій Світличний разом із курсантами проаналізував результати наукової роботи членів гуртка, акцентуючи увагу як на позитивних моментах, так і на питаннях, що потребують удосконалення. Курсанти висловили свої побажання та наміри продовжувати наукові дослідження з навчальних дисциплін, що викладаються на кафедрі.