Для викладачів-кураторів, які нещодавно долучилися до роботи Юридичної клініки Харківського національного університету внутрішніх справ, був проведений семінар з питань інтерв’ювання під час прийомів громадян. Керівник Юридичної клініки доцент кафедри цивільного права та процесу факультету № 6 Елла Вакулович розповіла про правила проведення прийомів громадян та порядок ефективного інтерв’ювання, необхідного для отримання інформації, виявлення проблеми та вирішення правового питання. Декан факультету № 6 Оксана Брусакова долучилась до семінару під час обговорення перспектив розвитку Юридичної клініки та наголосила на важливості комунікативних навичок юриста та поєднанні психологічного, правового та етичного аспектів у роботі юриста з громадянами. Отримані знання викладачі-куратори будуть застосовувати в індивідуальній роботі з консультантами Юридичної клініки для формування навичок професійного спілкування з особою, яка звернулась за правовою допомогою.