Доцент кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Євгенія Логвиненко протягом квітня й травня поточного року дистанційно брала участь у вебінарах, де розглядалися актуальні питання, пов’язані з:

• академічною доброчесністю («Основи роботи з системою перевірки текстів на плагіат» від UNICHEK Україна; «Збалансувати навантаження під час дистанційного навчання: місія здійсненна» від SAIUP; «Помилки, яких можна уникнути при написанні статті» та «Як організувати перевірку студентських робіт на запозичення» за підтримки компанії «Антиплагіат»);
  • роботою з наукометричною базою Scopus (серія вебінарів від Scopus Elsevier: «Пошук інформації у Scopus», «Ознайомлення з базою цитат та абстракцій Scopus», «Профіль автора у Scopus», «Бібліометричні інструменти Scopus»);
  • проблемами міжнародного права (серія вебінарів від Української Гельсінської Спілки за темами: «Міжнародне гуманітарне право. Збройні конфлікти», «Відновлення довіри до влади у перехідному правосудді (як гарантія неповторення порушень прав людини)», «Міжнародні злочини»), а також від «Право за захист» – «Європейський суд з прав людини. Простими словами про головне» за підтримки UNHCR Ukraine – Агентство ООН у справах біженців в Україні).

За участь у вебінарах були отримані відповідні сертифікати.