З огляду на діючі сьогодні в Україні карантинні обмеження, а також піклуючись про здоров'я учасників конференції, прийнято рішення заплановану на 28 травня 2020 року VІІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Проблеми розвитку соціально-трудових прав та профспілкового руху в Україні» не проводити в очному режимі у зазначений термін.

28 травня 2020 року на сайт Харківського національного університету внутрішніх справ буде викладено PDF-версію збірника матеріалів конференції, з якою можна буде ознайомитися за посиланням: http://univd.edu.ua/uk/dir/401/materialy-naukovo-praktychnykh-konferentsiy-seminariv-toshcho

Оргкомітет розглядає можливість проведення конференції за персональної участі учасників з видачею друкованих матеріалів конференції після зняття карантинних обмежень, про що буде повідомлено додатково.

Ми вдячні всім фахівцям, хто надіслав свої матеріали на конференцію, зокрема народному депутату України Олександру Сергійовичу Бакумову,  знаним ученим: академікам НАПрН України Олександру Марковичу Бандурці, Миколі Івановичу Іншину, Сергію Миколайовичу Прилипку, член-кореспондентам НАПрН України Сергію Миколайовичу Гусарову, Галії Інсафівні Чанишевій, Олегу Миколайовичу Ярошенку, професорам Валентину Семеновичу Венедіктову, Володимиру Володимировичу Жернакову, Пилипу Даниловичу Пилипенку та ін.

ОРГКОМІТЕТ