Слухач магістратури факультету № 6 Юлія Деревицька перемогла у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право». Науковий керівник – доцент кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6 кандидат юридичних наук доцент Вікторія Давиденко.
Конкурс був проведений 25 травня дистанційно в Університеті державної фіскальної служби України м. Ірпінь. Всього на конкурс було подано 54 студентські наукові роботи, лише 44 із них були допущені та рекомендовані до ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу.
Юлія Деревицька надала на конкурс наукову роботу за темою «Запобіжні заходи щодо недопущення викрадення дітей». За результатами конкурсу робота була визнана найкращою та посіла I місце. Тези доповіді увійшли до збірника матеріалів підсумкової науково-практичної конференції.
Науково-дослідницьку роботу Юлія Деревицька проводила в рамках діяльності наукового гуртка кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6, науковий керівник гуртка – доцент кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6 кандидат юридичних наук Ірина Луценко.