Курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у чемпіонаті  Харківської області із боротьби самбо, який відбувся на базі Національного аерокосмічного університету ім. М. С. Жуковського.

Виявивши добру технічну підготовку, високі морально-вольові якості та волю до перемоги, члени збірної команди посіли призові місця:

–  рядові міліції Савельєв Д. В. (до 90 кг) та Сухомлін В. Ю. (понад  80 кг серед жінок), курсанти 1-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів слідства, вибороли ІІ місця;

– рядовий  міліції Похилько О. В.(до 70 кг), курсант 1-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів слідства та рядовий міліції Семенюк Б. О. (до 74 кг), курсант  2-го курсу, факультету підготовки фахівців для підрозділів слідства, вибороли ІІІ місця.

Команду до змагань підготував старший викладач кафедри, Заслужений тренер України з боротьби самбо, майор міліції Олексій Савінов.