Курсанти та студенти першого, другого, третього та четвертого курсів усіх факультетів університету беруть участь в унікальному соціальному проєкті LINGVA.SKILLS з вивчення іноземних мов онлайн за стандартами ЄС. Робота з удосконалення англійської мови проводилася під час факультативних занять та самостійної роботи, не припинилася вона і в умовах карантину. Юнаки та дівчата продовжують виконувати численні завдання та системно тренувати граматичні конструкції та лексичні терміни уроків, що мають пояснення, підказки та професійне озвучення.

Викладачі кафедри іноземних мов факультету № 1 консультують курсантів і студентів онлайн. Після виконання тестових завдань випускники проєкту отримають дипломи рівня А1-А2, В1-В1+.