Викладачі кафедри соціології та психології факультету № 6 дистанційно підвищили кваліфікацію. Кандидат психологічних наук, доцент Алла Шиліна успішно завершила базовий курс «Цифрова грамотність для державних службовців 1.0 на базі інструментів Google», розроблений у співпраці з компанією Google та втілений за підтримки швейцарсько-української Програми EGAP.

Кандидат біологічних наук, доцент Олена Шахова дистанційно відвідала вебінари на платформі «Цифрове видавництво MCFR» за темами: «Як психологічно протистояти стресогенності пандемії» та «ZOOM у дистанційному освітньому процесі: алгоритм роботи».

Викладачі долучилися до обговорення теоретичних та практичних аспектів зазначених проблем з провідними спеціалістами та колегами з різних куточків України й отримали досвід, який буде застосований у навчальному процесі.