Доцент кафедри кримінального права і кримінології  факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Дар′я Казначеєва успішно завершила курс підвищення кваліфікації «Навички діалогу та медіації для потреб публічної служби» за підтримки координатора проектів ОБСЄ в Україні на базі студії онлайн-освіти EdEra та отримала сертифікат. Під час курсу відбулося ознайомлення з інструментами діалогу та медіації для налагодження ефективної командної взаємодії у межах органів державної влади та місцевого самоврядування, а також для взаємодії цих органів з громадськістю. Отримано було навички застосування діалогових підходів в організації і веденні нарад, зустрічей, консультацій, публічних громадських обговорень тощо. Отримані знання будуть застосовані у рамках навчальних дисциплін, що викладаються на кафедрі.