Відбулося онлайн-засідання колективу викладачів-кураторів Юридичної клініки Харківського національного університету внутрішніх справ. У ньому взяли участь керівник Юридичної клініки доцент кафедри цивільного права та процесу факультету № 6 Елла Вакулович, доцент цієї ж кафедри Тетяна Кириченко, доценти кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету №6 Дар’я Коробцова та Андрій Денисов, доцент кафедри фундаментальних та юридичних дисциплін факультету №6 Кристина Кисильова та викладач кафедри Ксенія Гуртова. До обговорення організаційних питань діяльності Юридичної клініки долучилася декан факультету №6 Оксана Брусакова.

Під час засідання керівник Юридичної клініки Елла Вакулович розповіла про напрями діяльності та головні завдання Юридичної клініки. Підбито було також підсумки роботи за навчальний рік та заплановано нові заходи, пов’язані з проведенням виїзних прийомів громадян. З метою розширення можливостей практичної підготовки консультантів Юридичної клініки на підставі договорів про співпрацю заплановано проведення спільних консультацій з адвокатами Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях, а також консультації для осіб, які звертаються до Харківського адміністративного окружного суду.