Старший викладач кафедри соціології та психології факультету № 6 Оксана Абасалієва дистанційно відвідала вебінари на платформі «Цифрове видавництво MCFR» за темами: «Дистанційне навчання: психологічні та методичні аспекти», «Як психологічно протистояти стресогенності пандемії», «Вихід з карантину: як вивести працівників на робочі місця», «Психолог в інклюзивному дошкільному закладі», «Як підготувати дитину до шкільного життя», «Медіація: розвиваємо навички розв’язання конфліктів у шкільному колективі», «Самооцінювання освітніх та управлінських процесів закладу загальної середньої освіти», «ZOOM у дистанційному освітньому процесі: алгоритм роботи».

Викладач отримала можливість долучитися до майданчика з неформального спілкування з провідними спеціалістами та колегами з різних куточків України. Обговорювалися теоретичні аспекти зазначених проблем, виконувалися практичні завдання. Отриманий досвід буде застосований у навчальному процесі.