Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ з робочим візитом відвідав проректор вишу Анатолій Клочко. Мета візиту проректора – ознайомлення з життєдіяльністю коледжу в період карантину, рівнем підготовки до випускної атестації та нової вступної кампанії. Анатолій Клочко разом із начальником Кременчуцького відділу поліції ГУНП в Полтавській області Іваном Жуком провели огляд навчальних аудиторій та виробничих лабораторій першого  та другого навчальних корпусів, курсантського гуртожитку та медико-санітарної частини.

На аеродромі «Велика Кохнівка» оглянули лабораторію авіаційного та радіоелектронного обладнання, льотний загін, ангар, тренажерний центр, а також навчально-тренувальний центр компанії «Хелітрейнінг Україна» та поспілкувалися з його керівництвом. Проректор університету надав практичну допомогу керівництву коледжу щодо підготовки навчально-матеріальної бази до нового навчального року та забезпеченню належних умов професійної підготовки кадрів.

Кременчуцький льотний коледж ХНУВС