"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

Харківський національний університету внутрішніх справ посів 25 місце серед 340 університетів світу на інтернет-платформі «Hack The Box», призначеній для відпрацювання у спеціальному віртуальному середовищі практичних навичок щодо тестування на проникнення до різного типу мережних вузлів.

Незважаючи на введення обмежувальних карантинних заходів, курсанти та науково-педагогічний склад факультету № 4 (кіберполіції) Харківського національного університету внутрішніх справ продовжують удосконалювати практичні навички та набувати нові знання у сфері кібербезпеки.

Продовжується активне залучення представників університету як спеціалістів до розслідування кримінальних проваджень підрозділами Національної поліції України. Таким чином відбувається дуальне навчання здобувачів вищої освіти в реальних умовах протидії злочинності.

Важливим елементом практичного навчання є також набуття курсантами знань в умовах, наближених до реальних. З цією метою команда університету бере участь у проходженні квестових завдань з пентестінгу у віртуальній лабораторії «Hack The Box» (https://www.hackthebox.eu/) і посідає 25 сходинку серед 340 університетів, зареєстрованих на платформі.

«Hack The Box» – це онлайн-навчальна платформа з кібербезпеки, що дозволяє людям та компаніям підвищувати свої навички пентестінгу в ізольованому, ігровому навчальному середовищі. Більше 280 постійно оновлюваних віртуальних лабораторій для навчального злому, корпоративних сценаріїв у реальному світі та завдань типу CTF – усе це частина масово зростаючої спільноти з кібербезпеки з 300 тисяч осіб, де професіонали обмінюються ідеями, а працедавці підбирають собі майбутніх працівників.

ВЗГ ХНУВС