Безперервний професійний розвиток та наполегливу працю щодо забезпечення ефективного освітнього процесу в умовах карантину продовжують викладачі кафедри іноземних мов факультету № 1  Харківського національного університету внутрішніх справ. Викладачі кафедри Наталія Краснова та Ганна Бабак дистанційно взяли участь у вебінарі-тренінгу англійською мовою для викладачів іноземних мов від Cambridge university press «Learning Beyond the Coursebook», який був проведений відомим методистом та консультантом Cambridge university press Тетяною Шелепко. Під час вебінару розглядалися нові методи та підходи до викладання іноземних мов, проводився огляд нової сучасної літератури для викладачів, були запропоновані різні вправи для виконання викладачами, а також наголошено, що викладач не має право забувати про важливу виховну складову заняття. Обговорювалося також багато актуальних питань, з якими викладачі стикаються на заняттях в аудиторіях та протягом дистанційного навчання.
Набутий досвід буде використано у навчальному процесі.