Старший викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 кандидат філологічних наук Наталія Кобилко взяла участь у ХVІІІ Міжрегіональній науково-практичній конференції молодих учених та аспірантів «Дослідження молодих науковців у галузі гуманітарних наук», присвяченій Дню науки в Україні, де виступила з доповіддю «Українська химерна проза в контексті світової літератури».

Організував захід Горлівський інститут іноземних мов ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» (м. Бахмут). Конференція працювала на платформі Zoom за такими напрямами: мовознавство, літературознавство, історія, суспільствознавство, педагогіка, методика, психологія. Тематика доповідей вражала й налічувала 25 секцій, об’єднавши науковців зі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, Харківського національного університету внутрішніх справ, Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, Донецького національного технічного університету (м. Покровськ), Української інженерно-педагогічної академії, Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут». Учасники розглянули актуальні питання гуманітарних наук, виокремили важливі проблеми й перспективи подальших досліджень.