Відбулося онлайн-засідання наукового гуртка «Авіатор» Кременчуцького льотного коледжу, присвячене Дню науки в Україні під керівництвом викладача циклової комісії авіаційного і радіоелектронного обладнання Сергія Бойка. Сергій Миколайович акцентував увагу на важливості та перспективності наукової складової в освітньому процесі для здобувачів освіти. Курсанти підготували доповіді, з якими виступили під час засідання. Олександр Заливчий доповів про сучасні аспекти використання безпілотних літальних апаратів в структурних підрозділах МВС; Марина Зайчук розкрила особливості роботи авіакомпаній в умовах карантину, пов’язаного із захворюванням на COVID-19; Валерій Чепурний зупинився на особливостях модернізації сучасних повітряних суден.

За результатами роботи вирішили в подальшій науковій діяльності членів гуртка розвивати тематику застосування безпілотних літальних апаратів та їх модернізацію.

Кременчуцький льотний коледж ХНУВС