Відбулося онлайн-засідання наукового гуртка «Електропостачання повітряних суден», в якому взяли участь курсанти Кременчуцького льотного коледжу під керівництвом очільниці гуртка, голови циклової комісії авіаційного і радіоелектронного обладнання Альони Хебди. Вона привітала здобувачів освіти з Днем науки в Україні та наголосила на дотриманні курсантами академічної доброчесності в роботах освітнього та наукового спрямування. Темою засідання гуртка стали перспективи застосування сучасних джерел енергії на повітряних суднах.

Член гуртка Владислав Трикоз підготував доповідь на тему «Smart energy supply system fo run manned aerial vehicles (UAV)», Олександр Пономаренко свій виступ присвятив темі «Перспективи застосування сучасних акумуляторних батарей». Під час обговорення члени наукового гуртка підкреслили актуальність зазначених тем, зважаючи на перспективи застосування сучасних джерел енергії на повітряних суднах.

Кременчуцький льотний коледж ХНУВС