Доцент кафедри адміністративного права та процесу факультету № 1 полковник поліції Ірина Казанчук дистанційно підвищила кваліфікацію під час участі у циклі вебінарів з наукометрії від науково-навчального центру компанії «Наукові Публікації – Publ. Science» на актуальні теми: «Базис наукометрії. Що? Кому? Навіщо?»,«Головні метрики сучасної науки. Scopus та Web of Science», «Основи Web of Science. Проблематика самостійної публікації», Основи Scopus. Проблематика самостійної публікації», «Тонкощі наукового консалтингу. Як економити час під час публікації?».

На вебінарах було розглянуто основні елементи організації дослідницької роботи, головні аспекти написання успішних наукових статей та найкращих умов для їх розміщення у світових наукових виданнях (Scopus та Web of Science) з високим «Імпакт-фактором». Також за допомогою представленого матеріалу було поглиблено знання щодо розрахування та підвищення «Індекса Гірша», який є головним показником продуктивності вченого (або колективу авторів), визнання його робіт у міжнародній науковій спільноті.