У Харківському національному університеті внутрішніх справ проведено онлайн Вікторину до Дня Європи. Вона проходила на сервері дистанційного навчання Moodle. У заході взяли участь 50 курсантів та студентів університету, а також окремих структурних підрозділів вишу – Сумської філії та Кременчуцького льотного коледжу.

Учасникам вікторини було запропоновано відповісти на запитання щодо дати створення Європейського Союзу, кількості держав-членів, символіки, європейських інституцій, відзначення Дня Європи в Україні тощо.

Учасники вікторини показали високий рівень знань та зацікавленості. За результатами вікторини І місце посіла курсантка групи Ф3-19-107 Ганна Радіонова, ІІ місце – студентка групи Ф6-ФБСдср-18-1 Олександра Горілова; ІІІ місце поділили курсант групи Ф3-19-106 Денис Вобжа та курсант групи Ф1-17-301 Михайло Федоров.

Переможці Вікторини до Дня Європи отримали грамоти та пам'ятні сувеніри від Консультативної місії Європейського Союзу в Україні.