Курсант Сумської філії ХНУВС Валентин Даньков гідно представив Сумщину й Харківський національний університет внутрішніх справ у лютому 2020 року на ІІІ фінальному етапі Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, продемонструвавши власну позицію щодо розуміння творчої спадщини Великого Кобзаря.

Валентин виявив високий рівень знань з рідної мови, майстерність у володінні художнім словом через призму художнього спадку Тараса Шевченка. Спільним рішенням оргкомітету та журі фінального туру конкурсу курсант нагороджений диплом ІІІ ступеня.

Вітаємо Валентина та його наукового керівника кандидата філологічних наук, доцента, професора кафедри гуманітарних дисциплін Валентину Василенко та бажаємо нових успіхів і високих досягнень.

Сумська філія ХНУВС