Відбулося підсумкове засідання студентського наукового гуртка кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії ХНУВС «Актуальні проблеми розвитку національної економіки в умовах глобалізації».

Зважаючи на продовження карантину, засідання відбулося в online-режимі за допомогою сервісу Google Meet. Модератором заходу виступила керівник наукового гуртка старший викладач кафедри, кандидат економічних наук Світлана Петровська. Участь у роботі гуртка взяли представники науково-педагогічного складу кафедри соціально-економічних дисциплін, члени наукового студентського гуртка – студенти 1 та 3 курсу й курсанти 1 курсу.

На засіданні були обговорені результати роботи гуртка та наукових публікацій за 2019–2020 навчальний рік. Студенти відзначили цікаву тематику проведених досліджень та визначили питання, які потребують подальших наукових пошуків.

Сумська філія ХНУВС