Викладачі Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС Людмила Чижова, Наталія Кравченко, Світлана Грибанова, Оксана Гусарова, Надія Подгорних, Людмила Пилипенко, Наталія Тутова, Віталій Москалик взяли участь у традиційному онлайн Дискусійному клубі англійською мовою, що був організований відділом міжнародного співробітництва університету. Тема вебінару «Реагування на головні потреби осіб, постраждалих від злочинів».
Основний спікер заходу радник з питань взаємодії поліції з громадою Регіонального представництва Консультативної місії Європейського Союзу у м. Харків Юрій Міхалков (Болгарія), який розкрив такі питання, як Кодекс етики працівників правоохоронних органів, основні типи жертв та їх основні права, алгоритм надання допомоги таким особам, а також поділився власним практичним досвідом щодо потреб осіб, постраждалих від злочинів.
Презентація була інформативною, а учасники отримали вичерпні відповіді від спікера на поставлені запитання.

Кременчуцький льотний коледж ХНУВС