Доцент кафедри правового забезпечення факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Андрій Денисов пройшов курси «Діалог та медіація: Шлях до порозуміння» та «Економіка для всіх» Національного університету «Києво-Могилянська Академія» через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometheus та отримав сертифікати.

Під час проведення курсу «Діалог та медіація: Шлях до порозуміння» провідні фахівці у галузі проводили онлайн-лекції з проблемних питань конфліктології, медіації та психології. Курс «Економіка для всіх» надає знання з основних питань економіки та можливість сформувати новий погляд на економічний світ, в якому ми живемо.

Отримані знання будуть застосовані у рамках навчальних курсів, що викладаються кафедрою.