Старший викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 кандидат філологічних наук Наталія Кобилко пройшла підвищення кваліфікації від студії онлайн-освіти EdEra й опанувала такі курси: «Академічна доброчесність», де розглянула, що таке академічна доброчесність, як уникнути плагіату під час написання наукових робіт учасниками навчального процесу (учнями та студентами); «Права людини в освітньому просторі», де ознайомилася із сутністю та еволюцією прав людини, умовами збереження прав та їхнє гарантування державою, правами учасників освітнього процесу, станом їх дотримання в закладах освіти. Курси наповнені методичними рекомендаціями, робочими зошитами, презентаціями, інтерактивними тестами, які можна використовувати під час викладання навчальних дисциплін. Розробники проєктів – студія онлайн-освіти EdEra, ОБСЄ, SAIUP, American councils. Також Наталія Кобилко взяла участь у вебінарі, організованому спілкою «Освіторія», «Гречка для мозку: як читати під час карантину». Під час заняття вона освоїла ефективні методики читання, ознайомилася з підходами поєднання процесів читання й інших видів діяльності в навчальному процесі. Формою контролю було тестування, яке викладач пройшла успішно й отримала відповідні сертифікати.