Викладачі циклової комісії фізико-математичних дисциплін та інформатики та циклової комісії менеджменту організації транспорту Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС Світлана Грибанова та Олена Черніхова взяли участь у вебінарі на тему «Онлайн-тести як інструмент перевірки знань в умовах дистанційного та стаціонарного навчання. Як зробити свої тести надсучасними».

Учасники отримали практичні й теоретичні навички за темою вебінару та успішно склали тестування. У форматі практичного вебінару було відпрацьовано алгоритм створення завдань на встановлення відповідності та послідовності; використання онлайн-тестів в освітньому процесі для підвищення ефективності навчання; додавання відео та аудіо до онлайн-тестів.

Отримані знання надають можливість викладачам розширити власний інструментарій для організації дистанційного та стаціонарного оцінювання знань здобувачів вищої освіти.

Кременчуцький льотний коледж ХНУВС