Працівники кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 в умовах карантину проходять курси підвищення кваліфікації оn-line.

Завідувач кафедри Ігор Логвиненко дистанційно відвідав вебінари «Методика коректного використання системи Антіплагіат в закладах вищої освіти», «Етика наукових публікацій і інструменти підвищення їх якості: Web of Science и Антиплагиат», «Пошук інформації у Scopus», які були організовані за підтримки компаній «Clarivate» та «Антиплагиат». Професорка кафедри Юлія Загуменна взяла участь в оn-line панельній дискусії «Дистанційна освіта та університети». Одним із спікерів заходу виступив заступник Міністра освіти і науки України Єгор Стадний. Разом із представниками міністерства та навчальних установ обговорено актуальні питання переходу закладів вищої освіти на дистанційну форму навчання в умовах карантину.

Здобуті знання будуть впроваджені у наукову діяльність та навчальний процес.