Доценти кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6 Вікторія Давиденко та Ірина Луценко привітали ветерана Другої світової війни Станіслава Яковича Зозулю з Днем перемоги. Він пройшов нелегкий шлях воїна-захисника. Брав участь у боях на Ленінградському фронті, у Криму, Білорусі, Україні, Польщі, Німеччині.

У свої неповні вісімнадцять років Станіслав Якович був нагороджений медаллю «За доблесний труд в Великой Отечественной войне» за те, що попередив аварію військового потягу на станції Найденбург 17 травня 1945 року, чим врятував дві тисячі життів – поранених та лікарів.

Слова вдячності та низький уклін кожній людині, яка пережила жахливі події тих часів. Їх хоробрість, сміливість і самовідданість є взірцем для нинішніх та прийдешніх поколінь.