Відбулося засідання наукового гуртка кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ. Попередня підготовка до проведення заходу в умовах карантину здійснювалася за допомогою засобів мобільного зв'язку, електронної пошти та мобільного додатку Viber. Засідання наукового гуртка відбулося в режимі онлайн з використанням програмного забезпечення для проведення відеоконференцій Zoom під головуванням доцента кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології, кандидата психологічних наук, доцента Світлани Лозової.

На засіданні гуртка було розглянуто питання щодо особливостей розслідування злочинів, вчинених особами з аномаліями психіки. Це питання є вкрай актуальним, враховуючи збільшення кількості злочинів, що вчиняються такими особами. Студентами гуртка були розглянуті питання характеристики особи злочинця з розладами психіки, що не виключають осудності. Проаналізовані особливості підготовки, вчинення та приховування злочинів, вчинених цими особами. Детально розглянуті питання особливостей проведення допиту та інших слідчих дій при розслідуванні злочинів, вчинених особами з розладами психіки, що не виключають осудності. При обговоренні питань використовувалися приклади зі слідчої практики.