Представник Харківського національного університету внутрішніх справ т.в.о. начальника відділу організації наукової роботи доктор юридичних наук, доцент Володимир Чумак, представники Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС – заступник директора коледжу з навчальної роботи кандидат технічних наук Юрій Шмельов, викладач циклової комісії загальнотехнічних дисциплін Андрій Сіора, керівник наукового відділу кандидат економічних наук Марина Петченко пройшли онлайн-курс «Introduction to Cybersecurity» американської транснаціональної корпорації CISCO, що організований на базі коледжу. За результатами виконаних завдань та успішно складених іспитів представники закладів отримали  іменні сертифікати  Мережної академії CISCO. Набуті знання та навички в процесі вивчення онлайн курсу учасники зможуть використати в своїй науковій роботі та педагогічній діяльності.

Кременчуцький льотний коледж ХНУВС