Ефективне навчання іноземних мов потребує від викладача досконалого володіння мовою, а також професійної майстерності в організації навчальної діяльності студентів. Сьогодні, завдяки впровадженню сучасних інноваційних інтернет-технологій, педагог має можливість підвищувати професійну кваліфікацію дистанційно, в тому числі в режимі online.
Доцент кафедри іноземних мов факультету № 1 кандидат педагогічних наук Валентина Почуєва взяла активну участь у міжнародних вебінарах, організованих Cambridge University та Oxford University. Під час вебінарів розглядалися питання сучасної методики викладання іноземних мов: особистісно-орієнтоване навчання, комунікативні технології, проблемний метод, інтерактивне навчання і метод проектів.
Інноваційні методи навчання іноземних мов ґрунтуються на творчому підході, допомагають повністю розкрити потенціал студентів і сприяють розвитку та самовдосконаленню навчально-комунікативного процесу.