Викладач циклової комісії фізико-математичних дисциплін та інформатики Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Оксана Гусарова дистанційно взяла участь у вебінарах освітнього проєкту «Всеосвіта».
Для ознайомлення з однією з найперспективніших складових освітнього процесу – проєктною діяльністю, та таким методом навчання, як «проєкт», методикою створення та проведення веб-квестів, було пройдено вебінари на теми «Проєктна діяльність в освітньому процесі. З чого розпочати?» та вебінар «Технологія Веб-квест у методичному арсеналі сучасного вчителя». Отриманні знання викладач застосовує в практичній діяльності, для організації єдності процесу навчання між викладачем та здобувачами вищої освіти.

Кременчуцький льотний коледж ХНУВС