Викладачі кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 під час карантину активно займаються науковою роботою. Так, професор Володимир Греченко  за цей час опублікував дві статті, професори Олександр Тягло та Володимир Шаповал – по одній статті. Крім того, Олександр Тягло взяв участь у VIII Міжнародній науково-методичній конференції «Критичне мислення в епоху токсичного контенту», що проходила у м. Києві, а Володимир Шаповал – у II  Міжнародній  науковій конференції «Освіта та наука у мінливому світі: проблеми та перспективи розвитку», що відбулася у Дніпровському  національному університеті ім. Олеся Гончара. За цей же час співробітниками кафедри підготовлено дев’ять статей і завершено роботу над монографією та підручником (колектив авторів). Статті направлено в наукові збірники, які видаються у Києві, Дніпрі, Черкасах, Запоріжжі та Харкові й невдовзі будуть опубліковані. Професор Володимир Греченко у співдружності з професором Олександром Бандуркою завершили роботу над монографією «Міліція  в Україні в добу посилення тоталітарного режиму (1931–1941 рр.): історико-правове дослідження», обсягом близько 500 с., яка є  частиною задуманого ними циклу з історії поліції та міліції в Україні та продовженням попередніх двох томів, присвячених історії поліції у ХVІІІ ст.–1917 р. та історії міліції 1920-х рр. Книга пройшла редагування та друкується в одному з видавництв м. Харкова й скоро побачить світ.